spacer
spacer

UAB Stabilios sistemos - Standard ERP, CRM diegimas
Jūsų stabiliam verslui

spacer
LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)
Stabilios sistemos UAB header
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Gamybos planavimas
ERP sprendimai
Mokymai
Nemokios įmonės
Modernizacijos skaičiuoklė
Kontaktai
 

UAB Stabilios sistemos - Standard ERP, CRM diegimas
Prekių įvairovių apskaita
Dažnai tenka apskaityti prekes ne tik pagal jų kodą, bet ir pagal tam tikrus požymius ar savybes. Tam programoje HansaWorld naudojamos prekių įvairovės. Naudojant prekių įvairoves vienodoms prekėms besiskiriančiomis tam tikromis savybėmis, pvz., spalva ir dydžiu, suteikiami tam tikri požymiai, pagal kuriuos tas prekes galima pajamuoti, parduoti bei nurašyti. Naudojant prekių įvairoves galima sužinoti pvz., 45 dydžio visų modelių arba visų juodų batų likutį sandėlyje. Daugiau apie tai galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.

 

 
HansaWorld + MS Excel
HansaWorld Excel suvestinė lentelė (Pivot Table) Dažnai patyrę vartotojai nori analizuoti apskaitos duomenis įvairiausiais pjūviais, todėl paruošėme Flash demonstraciją, kuri parodo kaip galima analizuoti duomenis gautus iš Standard ERP Microsoft Excel suvestinėse lentelėse. Norėdami pažiūrėti ir paklausyti demonstracinį filmuką spauskite čia.
 
Accountancy Age apdovanojimas
Accountacy Age 2006 Winner 2006 m. lapkričio 16 d., Londonas
HansaWorld laimėjo Accountancy Age apdovanojimą vidutinio dydžio programinės įrangos srityje.

HansaWorld laimėjo Accountancy Age apdovanojimą skirtą vidutinio dydžio įmonių verslo valdymo sistemų gamintojams. Tai buvo paskelbta Batterssea Parke vykusioje nugalėtojų skelbimo ceremonijoje.
 

Skaityti toliau...
 
Organizuojami apmokymai
Nuo šiol reguliariai rengsime Standard ERP mokymo kursus, kurie padės Jums pagilinti turimas žinias ir sužinoti naujų būdų kaip efektyviau valdyti verslą. Kursus gali lankyti visi pageidaujantys, jokių apribojimų nėra. Kursų tvarkaraštį galite rasti skyriuje "Mokymai"
 
Verslo valdymo sistema - kas tai?
Dabar daugelis buhalterinės apskaitos programų pasivadino verslo valdymo sistemom. Tačiau ką iš tiesų reiškia sąvoka "verslo valdymo sistema"? Mūsų supratimu, verslo valdymo sistema (VVS) tai - programa "viskas viename", kuria gali naudotis visų lygių įmonės darbuotojai - vadybininkai, vadovai, buhalteriai, sandėlininkai ir t.t. Tokia programa turi būti paprasta naudotis taip, kad ją suprastų darbuotojai net neturintys buhalterinio išsilavinimo. VVS turėtų duoti atsakymą į klausimą kas yra šiandien ir kas bus rytoj, o ne tai, kas buvo prieš mėnesį.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 4
spacer
Ar naudojate koresponduojančių sąskaitų ataskaitą?
 

 
spacer

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai