spacer
spacer

UAB Stabilios sistemos - Standard ERP, CRM diegimas
Jūsų stabiliam verslui

spacer
LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)
Stabilios sistemos UAB header
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Gamybos planavimas
ERP sprendimai
Mokymai
Nemokios įmonės
Modernizacijos skaičiuoklė
Kontaktai
 

HansaWorld ERP sprendimai
Contact Sync for Standard ERP

Turbūt dažnai susidūrėte su situacija, kai prireikia kliento telefono numerio ar adreso GPS programai, ar el. pašto būnant išvykoje, o telefono kontaktuose tokios informacijos nėra,  nors jie yra įvesti į Standard ERP sistemą. Norėdami padėti jums tokiose situacijose sukūrėme naują programėlę ("Appsą")  Contact Sync for Standard ERP Android telefonui, kuri leidžia sinchronizuoti kontaktus, esančius Standard ERP programoje su kontaktais telefone. Sinchronizacija kol kas vyksta į vieną pusę - iš Standard ERP į telefoną, todėl pakeitimai telefone nebus atspindėti Standard ERP programoje. Ateityje numatoma sinchronizacija į abi puses, kai tai leis Standard ERP galimybės.

Norint naudotis kontaktų sinchronizacija nereikia įsigyti HAL ar kitų papildomų Standard ERP licencijų, nes Contact Sync for Standard ERP veikia naudodama duomenų apsikeitimo galimybę Rest API, kurią šiuo metu galite naudoti nemokamai su Standard ERP versija ne žemesne kaip 8.4.

Galite pažiūrėti kaip kaip veikia programėlė čia

 
MS Excel ir Standard ERP

Data: pagal pageidavimą

Trukmė: 4 valandos

Seminaro apibūdinimas

Šio kurso metu sužinosite kaip įkelti duomenis į MS Excel iš Standard ERP tolimesnei jų analizei ir apdorojimui. Sužinosite kas yra duomenų šaltiniai MS Excel ir kaip jie pagreitina darbą, kaip sujungti kelių Standard ERP ataskaitų ir/ar eksportų duomenis į vieną MS Excel lentelę, juos analizuoti su Pivot table (suvestinė lentelė) ir dar daug kitų praktiškų dalykų taupančių Jūsų laiką ir didinančių darbo efektyvumą.

Kam skirtas seminaras?

Seminaras skirtas visiems norintiems efektyviau analizuoti Enterprise by HansaWorld ataskaitų ir eksportų duomenis naudojantis MS Excel duomenų analizės galimybėmis be papildomo HAL programavimo.

Pagrindinės temos

  • Teisingas duomenų įkėlimas iš tekstinio failo į MS Excel
  • Duomenų šaltinių naudojimo MS Excel ypatumai
  • Duomenų iš kelių failų sujungimas vienoje MS Excel lentelėje naudojant MS Excel funkcijas
  • MS Excel Pivot table ataskaita pardavimų analizei
  • Ataskaitų ir eksportų skirtumai duomenų analizės požiūriu Standard ERP
  • Papildomo HAL programavimo suteikiamos galimybės duomenų analizei pagal objektus ir objektų tipus (kai kuriose sistemose naudojamas terminas finansinės dimensijos) MS Excel ir kitose sistemose (Business Intelligence - BI, verslo analitikos, SQL duomenų bazėse)
 
Banko išrašų importas į HansaWorld

Standard ERP turi plačias integracijos su kitomis sistemomis galimybes. Galima importuoti failus iš kitų sistemų ar eksportuoti duomenis į kitas programas. Taip pat galima apsikeisti duomenimis su kitomis sistemomis realiu laiku. Žemiau parodyta kaip galima importuoti LITAS-ESIS banko išrašo failus į HansaWorld.

 
Automatinis valiutų kursų atnaujinimas

Dažnai pamirštate įvesti rytojaus dienos valiutų kursus?
Užsisakykite naują mūsų paslaugą - automatinį valiutų kursų atnaujinimą ir importą į HansaWorld programą ir pamiršite šiuos rūpesčius.
Suteikiame galimybę išbandyti paslaugą nemokamai.

 
Verslo įžvalga su SmartView By HansaWorld

SmartView By HansaWorld

Anksčiau neįmanomos ar per daug brangios verslo galimybės dabar yra įmanomos  nes Hansaworld turi greitą, galingą ir vizualų analizės įrankį SmartView be apribojimų, kainos ar sudėtingumo būdingo kitiems verslo įžvalgos (angl. Business Intelligence, BI) įrankiams.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 4
spacer
Ar naudojate koresponduojančių sąskaitų ataskaitą?
 

 
spacer

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai