spacer
spacer

UAB Stabilios sistemos - Standard ERP, CRM diegimas
Jūsų stabiliam verslui

spacer
LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)
Stabilios sistemos UAB header
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Gamybos planavimas
ERP sprendimai
Mokymai
Nemokios įmonės
Modernizacijos skaičiuoklė
Kontaktai
 

Accountancy Age apdovanojimas

Nugalėtojus išrinko komisija susidedanti iš Jungtinėje Karalystėje pirmaujančių buhalterių ir finansų direktorių, kurie teigia, kad HansaWorld pasirodymas pademonstravo techninį novatoriškumą, įskaitant keletą įspūdingų savybių ir pasiūlė kokybę atitinkančią kainą. O, be to, diegimai neviršijo biudžeto ir buvo atlikti laiku, bei produktas atskleidė gausų funkcionalumą.

HansaWorld pardavimų direktorius Stephen Jay sakė, kad kasmetiniai Accountancy Age apdovanojimai yra svarbus įvykis Jungtinės Karalystės finansų bendruomenėje. "Kaip integruotos programinės įrangos tiekėjai, mes labai vertiname šį pripažinimą. šio apdovanojimo laimėjimas parodo, kad HansaWorld, eina teisingu keliu, vystydama paprastai naudojamus sprendimus, padedančius mūsų klientams valdyti savo organizacijas žymiai efektyviau," komentavo pardavimų direktorius.

Ásteigtas prieš 37 metus Accountancy Age (www.accountancyage.com) šiuo metu Jungtinėje Karalystėje pirmaujantis informacinis finansinių žinių bei informacijos buhalteriams portalas, siūlantis su finansais susijusius darbus, straipsnius, informaciją apie įvykius, šaltinius, pirmaujančių buhalterinių įmonių penkiasdešimtuko apžvalgą ir panašiai. Accountancy Age apdovanojimas yra vienas garbingiausių apdovanojimų, garsinančių pasiekimais pasižyminčias kompanijas visose pramonės šakose, nuo verslo buhalterijos, iki viešojo sektoriaus.
 
spacer
Ar naudojate koresponduojančių sąskaitų ataskaitą?
 

 
spacer

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai