spacer
spacer

UAB Stabilios sistemos - Standard ERP, CRM diegimas
Jūsų stabiliam verslui

spacer
LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)
Stabilios sistemos UAB header
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Gamybos planavimas
ERP sprendimai
Mokymai
Nemokios įmonės
Modernizacijos skaičiuoklė
Kontaktai
 

Projektų valdymas

Standard ERP ir Projektai

 

Darbo laiko apskaita

Jūs galite priimti reikalingą darbuotojų kiekį, skaičiuodami savo bendrąjį pelną, remdamiesi darbuotojų valandiniu užmokesčiu ir išlaidomis. Patogumo dėlei darbuotojai gali būti skirstomi į grupes pagal jų darbo apmokėjimo tarifus. Darbuotojų grupėms, savo ruožtu, gali būti priskirti tam tikri kainoraščiai ir, tokiu būdu, įvairiems klientams bus pateiktos skirtingos sąskaitos pagal įvairius tarifus už tą patį vieno darbuotojo nudirbtą laiką. Be to, Jūs galite nustatyti ypatingas nuolaidas arba prekės vieneto kainą įvairiems klientams. Laiko apskaitos žiniaraštis leis Jums įvesti bet kokį prekių kiekį (paprastai tai yra darbuotojo darbo laikas) darbuotojo ir ir vykdomo projekto atžvilgiu. Be to, prekėmis gali būti laikomi ir tokie nesandėliuojami kainoraščio elementai, kaip vartojimo prekės, pakartotini darbai ir pan. Siekiant supaprastinti apskaitą, darbo grupes galima apriboti konkrečiu į laiko apskaitos žiniaraščius įvestu prekių sąrašu. Kad pagreitėtų duomenų suvedimas, spauskite klavišus Enter ir Tab tam, kad į tuščias eilutes būtų perkelti nukopijuoti ankstesnių eilučių duomenys ir juos galima būtų keisti. Patvirtintus įrašus galima lengvai taisyti, juos išskiriant, išbraukiant šalintinas eilutes ir pridedant naujas.

 


Atsiskaitymai

HansaWorld siūlo paprastą avansinę apyskaitą tam, kad Jūsų darbuotojai suvedinėtų savo išlaidas. Atsiskaitymų lange matomas tam tikro darbuotojo vardas ir fiksuojamos tik jo išlaidos. Á kiekvieną šio lango eilutę galima įvesti skirtingas Didžiosios knygos sąskaitas: įrašus apie išlaidas (esant reikalui, įskaitant PVM), prekę (esant prekei), kiekį ir projekto (darbo) numerį. Standard ERP taip pat suteikia galimybę finansininkui patvirtinti atskaitingo asmens įvestus atsiskaitymų įrašus. šie įrašai gali būti pildomi bet kuria valiuta, o valiutos kurso kitimai bus fiksuojami automatiškai pagal nutylėjimą. HansaWorld turi specialias atskaitas, atspindinčias kiekvieno darbuotojo išlaidas. Kiekvienam darbuotojui pinigai gali būti išmokami tiek avansu, tiek kompensuojant jo patirtas išlaidas. Mokėjimuose matoma Jūsų bei darbuotojo banko sąskaita tam, kad būtų galima vykdyti apmokėjimus per banką. Á šiuos mokėjimus galima įskaičiuoti ir banko mokestį.

Pirkimų sąskaitos-faktūros

Bet kurią įprastu būdu į modulį "Pirkimų knyga" įvestą prekės pirkimo sąskaitą-faktūrą galima sujungti su kokiu nors projektu, tiesiog nurodžius joje projekto kodą.


Pasiūlymai ir pardavimų užsakymai

Esama įvairių funkcijų, leidžiančių pernešti komercinių pasiūlymų ir pardavimų užsakymų informaciją į projektus. Nauji projektai kuriami automatiškai iš pasiūlymo medžiagos. Jei projekto numeris yra nurodomas pardavimų užsakyme, HansaWorld įveda į projekto įrašus siuntimo pastabą, kuri tampa prieinama sukūrus projekto sąskaitą-faktūrą.

Biudžetai

Biudžetas (sąmata) yra kiekvieno projekto atskaitos taškas. Biudžete yra suvedamos projekte numatomos sunaudoti prekės ir numatomos suteikti paslaugos. Projekto eigoje bet kuriuo metu galima palyginti projekto biudžetą su faktinėmis išlaidomis ir pajamomis.

Faktūros

HansaWorld siūlo bet kurią faktūravimo tvarką: sąskaitos gali būti išrašomos remiantis biudžetu, pagal realias sąnaudas arba bet kuria kita iš anksto nustatyta suma.

HansaWorld leidžia pagal nutylėjimą nustatyti sąskaitų-faktūrų detalumo laipsnį, kuris gali varijuoti priklausomai nuo projekto. Tuo pačiu nustatomas (paslaugų ir vartojimo prekių) laiko ir pirkimų skaičiavimo lentelės įrašų detalumo laipsnis.

Detalumo laipsnis gali kisti nuo visų operacijų iki vienos eilutės konkrečiam projektui, o taip pat leidžia Jums kurti prekių ar prekių grupių sąrašus. Prieš pateikdami sąskaitą-faktūrą Jūs galite keisti bet kurios valandinio apmokėjimo prekės kiekį ir kainą.

Kiekvieną prekę galima susieti su tokiu antkainiu, kad prekės būtų perkainuojamos priklausomai nuo atliekamų darbų. Be to, Jūs galite pakeisti antkainio procentą prieš pateikdami sąskaitą-faktūrą.

Konkrečiam klientui atliktų darbų sąskaitos-faktūros gali būti kuriamos automatiškai.

HansaWorld leidžia pateikti ekrane visų projekto prekių ataskaitą dar prieš išrašant sąskaitą-faktūrą. Kaip ir dauguma pagrindinių HansaWorld ataskaitų, ši ataskaita turi skverbimosi į pirminius operacijos ir biudžeto įrašus funkciją. Spragtelkit dukart ant eilutės, kad atsirastų detalus operacijos įrašas, ir galėsite keisti kiekį, kainas, nuolaidas ir antkainio procentą prieš pateikiant sąskaitą-faktūrą.

Ataskaitos

Kai kurios HansaWorld projektų modulio ataskaitos:

- darbuotojų statistika, kurioje fiksuojamas atidirbtas laikas ir detalus atliktų darbų tipas;
- bendras projekto pelnas. Esant reikalui, teikiama informacija apie sugaištą laiką, įsigytas bei užsakytas žaliavas ir prekes;
- projekto statistika, įskaitant sumas, kurioms jau išrašytos faktūros, ir tas, kurios dar tik bus faktūruojamos;
- projekto operacijų įrašai, suteikiantys informaciją apie biudžetą;
- projekto pirkimai.

Kontrolė

Galima kurti nefaktūruojamus projektus, jeigu tai yra įmonės vidiniai projektai arba tie, kuriuos Jūs norite faktūruoti ne Projektų modulyje - pavyzdžiui, naudojant pakartotinio sąskaitos pateikimo funkciją Kontraktų modulyje. Be to, projektai gali būti uždaromi, siekiant, kad ateityje jiems nebebūtų kuriamos sąskaitos.
 
spacer
Ar naudojate koresponduojančių sąskaitų ataskaitą?
 

 
spacer

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai