spacer
spacer

UAB Stabilios sistemos - Standard ERP, CRM diegimas
Jūsų stabiliam verslui

spacer
LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)
Stabilios sistemos UAB header
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Gamybos planavimas
ERP sprendimai
Mokymai
Nemokios įmonės
Modernizacijos skaičiuoklė
Kontaktai
 

HansaWorld gavo 2009 m. Stevie® apdovanojimą

„Su 6.0 versija pilnai išnaudojame Apple OSX galimybes ir savo programinės įrangos vartotojams suteikėme dar daugiau naudojimo paprastumo bei naudos. Mes taip pat žymiai išplėtėme mobiliųjų vartotojų, besinaudojančių HansaWorld iPhone, Nokia ar Windows Mobile įrenginiuose, galimybes“, - teigia Karl Bohlin, HansaWorld generalinis direktorius. „Á savo sistemą mes integravome 2 veiklos analizės sistemas (BI) - Oracle ir Qlikview, – šiandien mūsų klientai gali pradėti naudotis veiklos analizės galimybėmis jau po kelių valandų diegimo. Itin paprasta vartotojo sąsaja bei paprastas sistemos naudojimas, pilna funkcijų integracija, nuolatinės investicijos į tyrimus ir naujas technologijas (R&D) ir toliau augina mūsų klientų skaičių“, - pabrėžia HansaWorld vadovas.

Kandidatai apdovanojimams buvo atrinkti iš 1700 organizacijų ir privačių asmenų bei iš 30 pasaulio šalių. International Stevie Awards lauretai buvo komisijos atrinkti iš finalistų, kuriuos savo ruožtu atrinko savanoriai teisėjai iš viso pasaulio.

„Nepaisant rimtos situacijos ekonomikoje, dalyvių skaičius buvo didesnis lyginant su praeitais metais, ir tai rodo šių apdovanojimų svarbą pasauliniu mastu, ” - teigia Michael Gallagher, The Stevie Awards prezidentas, atstovaujantis IBA. “Sveikiname visus finalininkus ir Stevie Awards nugalėtojus, ir laukiame jų rugsėjo 14d. New York sveikinimo ceremonijoje."

„Mes labai džiaugiamės, jog buvome išrinkti šiam apdovanojimui“, - sako Karl Bohlin. „šis pripažinimas tik papildo HansaWorld per pastaruosius 2 metus gautų apdovanojimų augantį sąrašą“:


  • Europos IT Excellence Awards 2008 finalininkas
  • Accountancy Age Award nugalėtojas 2007
  • Accountancy Age Award nugalėtojas 2006

International Business Awards yra tarptautiniai apdovanojimai, skiriami už geriausius pasiekimus versle. Apdovanojimai bus įteikti rugsėjo mėn.14d., St. Regis Hotelyje, New York mieste.

Daugiau informacijos www.stevieawards.com/iba

 

 
spacer
Ar naudojate koresponduojančių sąskaitų ataskaitą?
 

 
spacer

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai