spacer
spacer

UAB Stabilios sistemos - Standard ERP, CRM diegimas
Jūsų stabiliam verslui

spacer
LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)
Stabilios sistemos UAB header
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Gamybos planavimas
ERP sprendimai
Mokymai
Nemokios įmonės
Modernizacijos skaičiuoklė
Kontaktai
 

Gamybos planavimo ir valdymo sprendimai
Programinė įranga gamybai planuoti

Mes esame JAV kompanijos User Solutions, kuri specializuojasi gamybos valdymo ir planavimo programinės įrangos srityje, asocijuotas partneris Rytų Europai. User Solutions sprendimai puikiai integruojasi su visomis verslo valdymo sistemomis (angl. ERP) ir daro gamybą efektyvesnę bei lankstesnę pritaikant taupios gamybos principus. User Solutions programinė įranga naudojama tokiose garsiose kompanijose kaip Westinghouse (branduolinė energetika), General Electric, Kyocera ir kitose.

Norite pamatyti kaip veikia sistema? Kreipkitės į mus ir mes paruošime specialiai jums pritaikytą demonstraciją su jūsų duomenimis.

 
Klientų atsiliepimai apie RMDB

Taupūs klientai renkasi taupančias savybes

User Solutions dirbo kartu su NIST (National Institute of Standards and Technology - JAV federalinė agentūra, kurios misija yra stimuliuoti JAV inovacinį ir gamybinį konkurencingumą kuriant ir tobulinant matavimų mokslą, standartus ir technologijas, didinant ekonominį saugumą ir gyvenimo kokybę) įgyvendinant projektą su Instruments for Industry (IFI), Long Island esančia elektronikos prietaisų surinkimo kompanija, įgyvendinančia taupios gamybos principus (Lean Manufacturing). Taip Resource Manager-DB buvo pritaikytas taupios gamybos principams.

Skaityti toliau...
 
Resource Manager DB

User Solutions programinė įranga Resource Manager DB (RMDB) yra skirta gamybos planavimui ir valdymui. RMDB yra įrankis planuoti gamybai kai yra riboti gamybiniai ištekliai (darbuotojai ir įrengimai. angl. finite capacity planning).
Palyginimui: taikant neribotos talpos planavimo (angl. infinite capacity planning) metodą laikoma, kad ištekliai (darbuotojai ir įrengimai) yra neriboti, todėl toks metodas nevisada taikytinas gamyboje.

Skaityti toliau...
 


spacer
Ar naudojate koresponduojančių sąskaitų ataskaitą?
 

 
spacer

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai