spacer
spacer

UAB Stabilios sistemos - Standard ERP, CRM diegimas
Jūsų stabiliam verslui

spacer
LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)
Stabilios sistemos UAB header
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Gamybos planavimas
ERP sprendimai
Mokymai
Nemokios įmonės
Modernizacijos skaičiuoklė
Kontaktai
 

Klientų atsiliepimai apie RMDB

 

Taupūs klientai renkasi taupančias savybes

User Solutions dirbo kartu su NIST (National Institute of Standards and Technology - JAV federalinė agentūra, kurios misija yra stimuliuoti JAV inovacinį ir gamybinį konkurencingumą kuriant ir tobulinant matavimų mokslą, standartus ir technologijas, didinant ekonominį saugumą ir gyvenimo kokybę) įgyvendinant projektą su Instruments for Industry (IFI), Long Island esančia elektronikos prietaisų surinkimo kompanija, įgyvendinančia taupios gamybos principus (Lean Manufacturing). Taip Resource Manager-DB buvo pritaikytas taupios gamybos principams.

Pasak Robert Krause, IFI MRP specialisto, "po mano 20 metų darbo su MRP ir sandėlio sistemomis, įdomu dirbti su produktu, kuris yra toks atviras ir lankstus bei palaikantis mūsų iniciatyvas". Robertas tęsia, "Nors bendras taupios gamybos tikslas yra sumažinti sistemų skaičių - jums vistiek reikia sistemos pirkimams valdyti ir verslo priemonių, kurios yra netinkamos taupiai gamybai. Resource Manager-DB tai daro ir pilnai išnaudoja KanBan kontrolę, automatizuoja KanBan signalų atnaujinimą, palaiko priekinę/galinę dėžes (Front/Back bin), panaudojimo taško principus (Point of Use principles) ir brūkšninį kodavimą."

Greitas taupymas GE Wind Energy

GE (General Electric) Power Systems, vėjo energijos padalinys pradeda darbą naujos kartos vėjo jėgainių sparnuočių gamykloje Pensacoloje, Floridoje. Pasak Jeff Henning, CPIM, pagrindinio planuotojo, "Mes ieškojome žaliavų sekimo sistemos, kuri galėtų pradėti dirbti po trumpo laiko ir turėtų būtinus planavimo įrankius bei ataskaitas, kokios yra daug didesnėse ir brangesnėse sistemose."
Henning ir jo komanda, pasirinko daugiavartotojišką Resource Manager-DB versiją, po to kai jie nusiuntė duomenų pavyzdžius el. paštu, o User Solutions, naudodamos internetinę konferenciją, pademonstravo sistemos galimybes greitai importuotuoti esamas technologines korteles (Bills-Of-Material) iš Excel. Jeffas tęsia, "Mes esame patenkinti Resource Manager-DB lankstumu importuojant ir eksportuojant duomenis ir apgalvotai sukurtu žaliavų planavimu. Be to, brūkšninių kodų skaitytuvo sąsaja su Excel ataskaitomis davė mums lengvą naudoti ir patikimą valdymo sistemą mažiau nei per vieną įdiegimo savaitę. Mums taip pat reikėjo sistemos, kuri reikalautų labai mažai pradinių apmokymų ir mes pajutome, kad operatoriai jaučiasi labai patogiai naudodami Excel pagrindu padarytas ataskaitas."

Greitas diegimas ir solidūs privalumai

GE komanda norėjo įdiegti sistemą per mažiau nei dvi savaites po užsakymo. Naudodami pradinius duomenis naudotus Internetinės konferencijos metu, User Solutions ir Orca Technical pilnai įdiegį sistemą, įskaitant Palm-Pilot brūkšninių kodų skaitytuvus, tik per kelias dienas. Pasak Jeff Henning, "Diegimas buvo daug greitesnis, nei mes tikėjomės ir buvo pritaikytas mūsų poreikiams taupios gamybos (Lean Manufacturing) aplinkoje. Konsultantas buvo labai patyręs ir padėjo mums greitai pritaikyti sistemą įgyvendinti Kanban naudojimo taško (point-of-use) procesą kaip mes pageidavome." Jeff apibendrina "Pagrindiniai privalumai mums buvo Excel pagrindu padarytos ataskaitos, kurios padaro duomenų analizę (data mining) ypač lengvą, brūkšninių kodų skaitymas palengvinantis duomenų suvedimą ir elektroniniai pranešimai žaliavų užsakymams ar sandėlio papildymas naudojant paprastą el. paštą".

 
spacer
Ar naudojate koresponduojančių sąskaitų ataskaitą?
 

 
spacer

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai