spacer
spacer

UAB Stabilios sistemos - Standard ERP, CRM diegimas
Jūsų stabiliam verslui

spacer
LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)
Stabilios sistemos UAB header
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Gamybos planavimas
ERP sprendimai
Mokymai
Nemokios įmonės
Modernizacijos skaičiuoklė
Kontaktai
 

Verslo įžvalga su SmartView By HansaWorld

SmartView By HansaWorld

Anksčiau neįmanomos ar per daug brangios verslo galimybės dabar yra įmanomos  nes Hansaworld turi greitą, galingą ir vizualų analizės įrankį SmartView be apribojimų, kainos ar sudėtingumo būdingo kitiems verslo įžvalgos (angl. Business Intelligence, BI) įrankiams.

 

Kas yra SmartView?

HansaWorld kartu su dviem žymiausiom verslo įžvalgos kompanijomis  Oracle ir QlikTech sujungė Standard ERP su jų BI įrankiais. HansaWorld SmartView yra paruoštas BI šablonų rinkinys su prietaisų skydeliais (angl. Dashboard), tendencijų analize, what-if analize ir daug daugiau savybių.

SmartView privalumai
Užklausos akimirksniu

Tradicinėse BI sistemose daug laiko atima užklausų paruošimas. Jos (BI) naudoja kubų technologijas, kurioms reikia techninių vartotojų, kurie paruoš duomenis tinkamu formatu paprastai dieną prieš užklausos naudojimą. Tačiau HansaWorld SmartView visos užklausos leidžiamos atmintyje, o tai reiškia, kad kiekvienas grafikas ir lentelė gali būti atnaujinama realiu laiku.


Greitas diegimas

Kadangi šablonai jau būna parašyti, viskas ką HansaWorld klientas turi padaryti yra instaliuoti programinę įrangą. Jūs galite įdiegti pilną rinkinį per keturias valandas  įskaitant būtinus mokymus!


Dideli duomenų kiekiai

HansaWorld SmartView naudoja pažangiausias duomenų pakrovimo technologijas, kurios leidžia apdoroti didelius duomenų kiekius. HansaWorld seka kurie duomenys jau buvo pakrauti paskutinį kartą ir pakrauna tik paskutinius pakeitimus.

SmartView By HansaWorld

 
spacer
Ar naudojate koresponduojančių sąskaitų ataskaitą?
 

 
spacer

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai